Spoločnosť Janky a Milan Vám ponúka širokú paletu nábytku, ktorým si môžete zariadiť interiér bytových aj nebytových priestorov, predovšetkým kancelárií. Samotnému zhotoveniu nábytku predchádza vytvorenie vizuálnych návrhov podľa Vašich požiadaviek. Priestorová dispozícia, rozmery, materiálové a farebné prevedenie sú na návrhu priamo vizuálne začlenené do priestoru Vášho bytu, či domu.

Ponúkame komplexné riešenie kuchynských zostáv, ktoré zahŕňajú skrinky, poličky, zásuvky, kuchynské zásteny rôznych veľkostí, typov, tvarov a dizajnového prevedenia. V ponuke máme aj doplnky kuchynského vybavenia ako sú drezy, komponenty do zásuviek a pod. Spolupracujeme aj s overenými dodávateľmi kuchynskej techniky, preto svojim zákazníkom vieme zabezpečiť aj kuchynské spotrebiče za zvýhodnené ceny.

Naša ponuka zahŕňa aj nábytok do obývacích izieb  -  kompletné obývacie zostavy, konferenčné stolíky, stoly, ale aj samostatné poličky, skrine a skrinky.  Všetko podľa potrieb a požiadaviek zákazníka.

Tiež ponúkame zhotovenie nábytku do detských izieb a spální. Rôzne druhy postelí vo Vami zvolenom dizajnovom a farebnom prevedení pre Vás dobrý spánok. Do spální, hál, chodieb, kancelárií, či iných priestorov ponúkame aj šatníky. Do šatníkov ponúkame napríklad zrkadlá, ale aj sklá s digitálnou potlačou, kde si môžete vybrať zo širokého výberu fotografií napríklad na stránke www.shutterstock.com. Samozrejme si môžete vybrať aj vlastnú fotografiu, je len dôležité,
aby mala dostatočnú kvalitu.

Do chodieb a hál ponúkame rôzne typy vešiakových stien a skriniek. Portfólio našich produktov zahŕňa aj posuvné dvere a rôzne typy kancelárskeho nábytku. Všetko ponúkame na mieru, vo vysoko kvalitnom materiálovom prevedení, v súlade s Vašimi požiadavkami a pre Vašu 100 %-nú spokojnosť. Toto ponúka len výroba nábytku na mieru - Janky a Milan.

Výber z našich doposiaľ realizovaných prác môžete vidieť vo fotogalérii.