U nás nenájdete poľské produkty. Pracujeme výhradne iba s kvalitnými materiálmi a overenými dodávateľmi.

LDTD

Výrobcovia ako EGGER, WODEGO či BUČINA sú na trhu dlhodobo a kvalitou sú TOP. Rôznorodosťou dekorov, ktoré sú dostupné v našich vzorkovníkoch spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Určite si vyberiete aj vy, či hľadáte moderný vzhľad alebo tradičné povrchové úpravy.

Dvierka

Na výber sú dve možnosti:

  1. MDF dvierka - umožňujú dekoračné výfrezy, pričom je na výber množstvo fólií (od rustikálu, cez UNI farby, až po vysoký lesk). Dlhodobý odber MDF dvierok od dodávateľov nám dal možnosť vytriediť kvalitu od nepodarkov. Preto spolupráca s firmou LUNIT - Zvolen a Nábytkár - Dolný Kubín sú pre našich zákazníkov tou najlepšou voľbou.
  2. LDTD dvierka - sú ohranené 2 mm ABS hranou. Z hľadiska životnosti sú považované za najvhodnejšie. Okrem životnosti majú výhodu v kombinovaní dekorov LDTD. Samotná kombinácia LDTD a hrany ABS dodáva kuchyniam novodobý dizajn. Pri výbere dekoru dreviny je zaručený celistvý jednoliaty vzhľad, kedy textúra dvierok na seba nadväzuje.

Sklá

Do nábytkov osádzame prevedenia skiel od firmy LACOBEL rôznych farieb až po vzorované druhy skiel a zrkadlá. Do šatníkov ponúkame sklá s digitálnou potlačou, kde si môžete vybrať zo širokého výberu fotografií napríklad na stránke www.shutterstock.com. Samozrejme si môžete vybrať aj vlastnú fotografiu, je však dôležité, aby mala dostatočnú kvalitu.

Kovanie

Základom kvalitného nábytku nie je len materiál, z ktorého je vyrobený, ale predovšetkým kovanie. Dlhoročné skúsenosti v montáži nám určili smer, ktorý v dnešnej dobe zákazník vyžaduje - a to nielen čo najlacnejší nábytok, ale hlavne kvalitný. Preto výrobcovia ako HETTICH či BLUM sú tou správnou voľbou aj pre Vás.

Drezy

V ponuke máme kvalitné značkové drezy firiem Drekia, Blanco, Franke, ktoré vo svojich katalógoch ponúkajú široký výber drezov (od plechových rôznej hrúbky po kameninové s príslušenstvom).