Tvorba návrhu začína už pri prvom kontakte so zákazníkom, na mieste, pri prvom zameraní priestorov. Naša ponuka zahŕňa aj 3D vizualizácie vybraného riešenia, čo umožňuje našim zákazníkom vytvoriť si lepšiu predstavu o finálnej podobe vybraného návrhu, ešte pred jeho samotnou realizáciou. Svoju novú kuchyňu môžete vidieť, skoro ako naživo, ešte pred výberom finálneho riešenia.

Návrhy dizajnového riešenia robíme s ohľadom na existujúce siete a rozvody, zvlášť rozvody vody a elektriny v prípade výroby kuchynských zostáv. Riešenie kuchynských priestorov ponúkame aj s komplexnou výbavou drezov, spotrebičov ako aj iných doplnkov podľa želania zákazníka. V tejto oblasti spolupracujeme s overenými partnermi, ktorých spokojní zákazníci svedčia o kvalite ponúkaných výrobkov.

Okrem kompletných zostáv naša ponuka zahŕňa výrobu jednotlivých nábytkových komponentov – skrinky, police, stoly, posuvné dvere, vešiaky a pod.

Pri výrobe nábytku používame moderné technológie a vysokokvalitné materiály a komponenty, ktoré zabezpečujú trvácnosť a bezporuchovosť nábytku od spoločnosti Janký & Milan.